Fotograf Gliwice > czytaj więcej

Łukasz Bednarczyk FOTOGRAF, który coraz bardziej znany jest również na śląsku, zaprasza do zapoznania się z jego zdjęciami oraz do odwiedzenia strony firmowej www.bednarczykpolska.strefa.pl

Fotograf pracuje około 8 lat na rynku usług fotograficznych, ten czas był bardzo ważny w jego twórczości fotograficznej, gdyż pozwolił mu na wypracowanie własnego stylu zdjęć oraz nabycie doświadczenia oraz dopracowania warsztatu fotograficznego. Za priorytet fotograf postawił wysoką jakość zdjęć oraz starannie dobrany kadr i kompozycję ujęć. To czyni, że albumy i zdjęcia jakie klient otrzymuje są dopracowane i starannie przemyślane.

Teren pracy fotografa ze względu na dużą ilość zleceń ogranicza się południa Polski. Zapraszamy też klientów (przyszłe młode pary) z miejscowości i okolic GLIWIC, TYCHÓW, Kędzierzyna Koźle, MIKOŁOWA.

Fotograf Dał się poznać jako profesjonalista w miejscowościach całego Podhala oraz Żywiecczyzny często przyjmując zlecenia z wielu miejscowości województwa małopolskiego i śląskiego. Tak więc zapraszamy świadomych klientów dobrych zdjęć do zapoznania się z ofertą fotografa.

OFICJALNE BLOGI FOTOGRAFA:

www.bednarczyk.org.pl

www.autorskafotografia.pl

tel.kom.do fotografa: 784-467-521 lub 602-228-968.

(w soboty z uwagi na wesela może kontakt być utrudniony)