Polski sklep z ubrankami i wyprawkami dla niemowląt w Oświęcimiu

Niedrogie ubranka bawełniane produkowane przez Polskich czołowych producentów branży dziecięcej dostępne są w nowym sklepie stworzonym głównie z myślą maluszkach. Sklep mieści się na tzw Osiedlu Chemików na ulicy OLSZEWSKIEGO 47 w Oświęcimiu. Sklep pomimo iż jest czynny zaledwie dwa tygodnie zyskuje coraz to większą grupę klientów głównie z Oświęcimia oraz okolicznych miejscowości jak Osiek, Polanka, Grojec.

Sklep współpracuje bezpośrednio z producentami takich marek jak PINOKIO, MAKOMA, AGMI, CHRISTOPHER, WADER, GATITO dzieki czemu może zaproponować przyjazne ceny na każdą kieszeń.

Do tej pory firma prowadziła, sprzedaż detaliczną i hurtowa za pośrednictwem Internetu. Obecnie firma otwarła sklep w Oświęcimiu a kolejne nowe sklepy planuje otworzyć w kolejnym roku 2017/18 w okolicznych miejscowościach.

Tak więc warto stawiać na niewielkie małe sklepy, skierowane dla naszych najmłodszych pociech które zapewnią wysoką jakość produktów w cenach dostępnych dla każdego rodzica. Polecamy TOP-MALUSZEK.

zdjęcia placówki w Oświęcimiu

W sklepie mieści się niewielkie studio fotograficzne wykonujące zdjęcia do dokumentów. Zdjęcia wykonywane są expresowo przez fotografa.

sklep-dzieciecy-oswiecim

oswiecim-zawidzkiego4-sklep-osiedle

OLSZEWSKIEGO 47 Oświęcim – Ubranka i obuwie do chrztu i roczek

do chrztu oświęcim ul. Olszewskiego 47 czynne od 10:00-18:00 od pon-piąt. w soboty do 14:00